تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۶:۰۹ | کد خبر : 5439

طلسم آن‌لاین!

تمام مشکلات شما به صورت خود به خود حل خواهند شد. با چه راه‌حلی؟ توسل به جادو و جنبل! با روش مدرن و آن‌لاین!

سیر تا پیاز روش‌های جدید فال‌‌گیری و جادو و جنبل

پانیذ میلانی

آیا از زندگی خود ناراضی هستید؟ آیا به همسر خود شک دارید؟ آیا ورشکسته شده‌اید؟ آیا پوستتان شل و افتاده است؟ آیا از اضافه ‌وزن رنج می‌برید؟ دیگر نگران نباشید. لازم نیست هیچ کاری بکنید. با یک راه‌حل ساده بدون انجام هیچ کار خاصی تمام مشکلات شما به صورت خود به خود حل خواهند شد. چه راه‌حلی؟ توسل به جادو و جنبل! با روش مدرن و آن‌لاین!

داستان کارت ویزیت یک کلاه‌بردار در شلوغ‌ترین پیاده‌روی شهر

یک بعدازظهر پاییزی حوالی چهارراه امیراکرم منتظر دوستم بودم. همان‌طور که مشغول تماشای ویترین رنگارنگ مغازه‌ها و رفت‌وآمد پرجنب‌وجوش رهگذران بودم تا زمان زودتر بگذرد، جوانی یک کارت ویزیت سبز‌رنگ تبلیغاتی به دستم داد. اول فکر کردم شاید تبلیغ کلینیک زیبایی یا مزون لباس باشد، اما با کمال تعجب با تبلیغی روبه‌رو شدم که هیچ‌وقت حتی فکرش را هم نمی‌کردم درست در شلوغ‌ترین نقطه شهر چنین تبلیغی را ببینم. شاید هم پسر جوان از نگاه‌های من به لباس‌های عروس و آینه شمعدان‌ها پیش خودش فکر کرده بود من به یک رمال حرفه‌ای جهت امر بخت‌گشایی سریع نیاز مبرم دارم!

تا قبل از دیدن چنین کارت ویزیت شیکی در چنین جای پررفت‌وآمدی، تصور من از جادوگری و رمالی، افرادی بودند که در خانه‌های متروک در کوچه پس‌کوچه‌های تاریک و سیاه شهر در یک اتاق نم‌گرفته با ظاهری عجیب و غریب مشغول خواندن وردهایی هستند که احتمالا فقط خودشان می‌فهمند این وردها چیست و به چه دردی می‌خورد. ولی بعد از آن روز فهمیدم که سال‌هاست دیگر این خبرها تمام شده! سال‌هاست دیگر صنف محترم جادوگران مخفیانه و در کوچه‌های تنگ و باریک به ادامه فعالیت مشغول نیستند. این روزها همه مدرن شده‌اند، رمال‌ها چطور؟

از کوچه پس‌کوچه‌های متروک تا کانال‌های مشهور تلگرام

رمالی و جادوگری پدیده نوظهوری نیست. حتی در متون تاریخی و سنگ‌نبشته‌های غارهای محل زندگی انسان‌های اولیه شما نشانی از علوم غریبه یافت می‌کنید. جامعه‌شناسان معتقدند جادو و جمبل وقتی در جامعه‌ای رایج می‌شود که جامعه در اثر ناتوانی نتواند دلایل و ریشه‌های مشکلش را حل کند و آن را کنترل کند. منشأ این ناتوانی در کنترل می‌تواند دلایل متفاوتی داشته باشد؛ از جهل، دسترسی نداشتن به علم تا تنبلی و منفعت‌طلبی و…

به عنوان مثال، در طول تاریخ در دوره‌هایی که یک جامعه درگیر جنگ یا سایر مشکلات معیشتی بوده است، خرافات در جامعه به صورت غیرقابل کنترلی افزایش پیدا می‌کند. برخی جامعه‌شناسان دلیل آن را رواج ناامیدی، غم و حس تسلیم‌پذیری در قبال اتفاقاتی که فرد کنترلی روی آن‌ها ندارد، می‌دانند. رفته رفته در جوامع وقتی بشر به علم و دانش دسترسی پیدا کرد و توانست دلایل مشکلاتش را کنترل و حل کند، ریشه جهل و خرافه هم خشک شد و جادو تبدیل به افسانه و قصه برای سرگرمی بچه‌ها یا سوژه فیلم‌ دورهمی‌ها شد، اما اگر تصورتان از جادو و جمبل در همان حد چوب جادویی هری پاتر مانده است، سخت در اشتباهید، چراکه این روزها این قشر محترم نه‌تنها بی‌کار ننشسته‌اند، بلکه هر روز با امکانات جدید رنگ عوض می‌کنند و دری جدید از علوم بی‌انتهای خود به روی مردم می‌گشایند!

اگر در گذشته لازم بود برای جلب رضایت همسرتان به کوچه‌های تنگ و باریک بروید یا به منزلگه جادوگران خبره که با سال‌ها به دنبال نام و آدرسش بوده‌اید، امروزه دیگر مانند قدیم لازم نیست این همه مراحل سخت و طاقت‌فرسا را طی کنید. در واقع امروزه نسل مراجعه حضوری و جادوگران در اتاق‌های نم‌کشیده خانه‌های متروک به سر آمده و دیگر کمتر جادوگری یافت می‌شود که مراجعانش را حضوری بپذیرد. چه کنیم، تکنولوژی همه چیز را راحت کرده!

ارسال رایگان «طلسم» در منزل شما همراه با پکیج تخفیف‌های استثنایی!

فرقی نمی‌کند شرق باشید یا غرب، شمال باشید یا جنوب، به‌راحتی می‌توانید درحالی‌که روی مبلتان لم داده‌اید، یک سرچی در گوگل و اینستاگرام بکنید و به جادوگران خبره در سراسر کشور، انواع و اقسام طلسم‌های جدید روز و طلسم‌های کهن، دعا‌های خارجی که البته قاچاقی هستند و نرخشان با دلار بالا و پایین می‌شود، سنگ‌ها و انگشترهای موکل‌دار دسترسی داشته باشید و از طریق تلگرام یا واتس‌آپ در هر کجای جهان آن‌ها را به صورت آن‌لاین سفارش دهید و با پیک رایگان تحویل بگیرید. اگر خوش‌شانس باشید، می‌توانید از پکیج تخفیف‌های مناسبی هم برخوردار شوید و پروموشن‌های جذاب شامل حال شما هم شود.

شاید برایتان جالب باشد که منظور از انگشتر موکل‌دار انگشتری است که جادوگران با مراسم خاص، از جمله مراسم دود و ورد‌های نامانوس و میخ و دیگ و بخار… اجنه را به داخل انگشتر می‌برند! بعد شما هر جا که می‌روید و آن انگشتر هم همراهتان باشد، خیلی خوب می‌شود و همه چیز گل و بلبل می‌شود. البته شما می‌توانید مراسم خاص را از طریق لایو اینستاگرام دنبال کنید، که توسط فرد متخصص که عموما آقایی نسبتا مسن با ریش و موهای بلند سفید است که دکتر یا استاد (که مریدان بسیاری وی را فالو کرده‌اند) هم لقب داده می‌شود، صورت گرفته. انگشتر حاوی ارباب حلقه‌ها هم همراه با یک طلسم اشانتیون به درب منزل شما ارسال خواهد شد. مهم نیست شما کجا هستید یا استاد کجا هستند، با تکنولوژی می‌توان اجنه را هم آن‌لاین سفارش داد.

مراقب باشید طلسم فیک نخرید!

در این بین برخی افراد بی‌وجدان هستند که بدون هیچ علم و دانشی خود را جادوگر جا می‌زنند و طلسم‌ها و دعاهای فیک و قلابی به مردم قالب می‌کنند و بی‌خودی باعث می‌شوند مشکل آن‌ها حل نشود! هر طلسمی باید شرایط خاص خود را داشته باشد و چون این روزها دیگر مراجعه حضوری وجود ندارد، امکان این‌که نتوانید طلسم اصل و تقلبی را از هم تشخیص دهید، خیلی زیاد است. یعنی شما یک نگاهی به کامنت‌ها بیندازید، می‌بینید که خیلی‌ها می‌گویند چون خرید اینترنتی داشته‌اند، جنس قلابی بهشان داده‌اند و به خاطر همین بوده که مشکلشان حل نشده و استاد جدید هم می‌گوید دعاهای من از بهترین برند‌های اورژیناله! همین دیروز دو تاشو برای برادرم بردم! الان بهترین برند طلسم در بازار طلسم یهودی است که خیلی قویه، برندهای دیگه همه فیک هستند!

همان‌طور که می‌بینید، برندهای مختلفی از دعا این روزها به بازار آمده‌اند. چون برندهای قبلی کارساز مشکلات نبوده‌اند، و این بار برندهای قوی‌تر برای مشکلات قوی‌تر به بازار آمده‌اند.

الان دیگر با این وضع دلار قیمت طلسم‌ها حدودا از ۲۰۰ یا ۳۰۰ هزار تومان شروع می‌شوند. یک‌سری طلسم‌های قوی هم داریم که ۶۵۰، ۷۰۰ تومان تا دو، سه میلیون قیمت دارند که مبلغ مورد نظر را می‌توانید به‌سادگی کارت به کارت کنید و منتظر بسته ارسالی‌تان ‌باشید.

بعضی موقع‌ها هم استاد محترم وقت ندارند مراسم خاص را انجام دهند، چراکه مراجعان زیادی دارند که طبق دفترشان تا شش ماه دیگر وقت ندارند مراجع جدیدی ویزیت کنند و هر چقدر هم که در تلگرام پیام دهید و به اینستاگرامشان دایرکت بدهید، وقت ندارند جوابتان را بدهند.

بنابراین دیگر وقتی نمی‌ماند تا برای کسی اعمال جادویی انجام نمایید. به خاطر همین خودتان باید کفتار کمیاب رو به انقراض را که جزو خط قرمزهای دوست‌داران محیط زیست است، پیدا کنید، بکشید، خشک کنید و آن تکه ناجورش را پیش خودتان نگه دارید تا فرد مورد نظر با این وضع تورم و بازار مسکن و سکه به فکر ازدواج بیفتد! لازم به ذکر است که هنوز هیچ دانشمندی نتوانسته است رابطه علت و معلولی بین جلب محبت دوست پسر با قطعات خشک‌شده کفتار رو به انقراض را پیدا کند!

یک انتخاب سخت بین متخصصان!

برخی طلسم‌ها هم سخت‌تر هستند، یعنی شما نمی‌توانید انتظار داشته باشید به صرف این‌که این طلسم را پیش خودتان نگه داشته‌اید، نتیجه بگیرید! مثلا اگر می‌خواهید همین‌طور که در خانه نشسته‌اید، یک میلیارد پول به حسابتان واریز شود، باید یک‌سری علائم را که معلوم نیست مربوط به چه زبانی هستند، روی یک قطعه طلا بنویسید و بعد دود کنید و به این طلسم‌ها طلسم دودی می‌گویند! بعضی از دعا‌ها هم هستند که باید با طلسم‌های مخصوص ترکیبی بزنید که خب کار سختی است و حتما باید یک استاد خبره انجامش دهد. مثلا ما به یکی از شماره‌های مندرج در اینستا که خیلی هم اسکرین شات‌های تعریف در پیجش بود، زنگ زدیم. وی که در یک شهرستان بود، گفت که دلیل این‌که کسی به خواستگاری‌مان نمی‌آید، نه دلار ۱۳ هزار تومانی، بلکه طلسم سیاهی است که کسی برایمان گرفته است.

بنابراین برای این‌که خواستگارها مثل زمان مادربزرگ‌ها پاشنه در را از جا بکنند، باید یک باطل‌السحر بگیرم که مبلغش ناقابل ۱۵۰ تومان است که با پیک درب منزل ما که در شهر دیگری هستیم، ارسال می‌شود. بعد هم یک طلسم قوی ازدواج به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان با این دعا ترکیبی بزنیم تا بتوانیم ازدواج کنیم. مبلغ به‌سادگی کارت به کارت شده و بسته ازدواج با پیک رایگان درب منزلتان پست می‌شود. نکته مهم این است که مو به مو مراسم باید انجام شود و می‌توانید از طریق تلگرام استادتان را در جریان امور قرار دهید، وگرنه ممکن است نتیجه نگیرید و ببینید که هیچ تاثیر خاصی ندارد! بنابراین باید دقت کافی را مبذول دارید.

دعاهای میلیونی

رمال‌های مدرن می‌گویند دیگر گذشت آن زمانی که با دعاهای ساده مادربزرگ‌ها و پیرشی ننه و خیر ببینی کارتان راه بیفتد! این روزها غول مشکلات در هر مرحله بزرگ‌تر می‌شود و متاسفانه مرحله آخری هم وجود ندارد. بنابراین باید طلسم‌های قوی و کارساز برای این نقطه از زندگی در نظر گرفته شود و خب با توجه به حجم انبوه مشکلات قیمت طلسم‌ها بالاتر می‌رود. مثلا برای اعمال ساده مثل حل مشکل پادرد طلسم‌ ۵۰ هزار تومانی کافی است، اما برای چک برگشتی باید طلسم‌‌شکن دو میلیونی بگیرید که خیالتان از بابت ارسال راحت باشد. طلسم‌‌شکن شما بسته‌بندی شده و با یک کلیک به درب خانه ارسال می‌شود! به همین راحتی.

البته طلسم و جادوگری یک کار کاملا تخصصی است که شما باید با علم کهن و وردهای خاص آن آشنایی داشته باشید و سابقه‌تان هم مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا بتوانید به آن مشغول شوید. بنابراین شما باید از یک علم قدیمی چندین ساله بهره‌مند باشید. همین‌طوری الکی نمی‌توانید به این شغل پردرآمد مشغول شوید! بنابراین با توجه به شرایط سخت و کار تخصصی مردان گزینه‌های اول این پست شغلی پردرآمد هستند.

قدیم‌تر ورود به این شغل کمی سخت‌تر بود و فرد باید با تلاش مدارج رمالی را طی می‌کرد تا صاحب نام و ثروت شود، اما امروزه با ورود فضای مجازی ما با نسل جوانان جویای نامی مواجه شدیم که تعدادشان روز به روز بیشتر می‌شود و زیاد هم به این قید و بندهای سنتی طلسم‌نویسی پای‌بند نیستند.

پیش‌گوهای اینستایی با ۱۵ هزار طرفدار

آیا از آینده‌تان مطئن نیستید؟ دیگر نگران نباشید! با این روش در سریع‌ترین زمان ممکن از آینده سیاه و تلختان مطمئن شوید.

لازم نیست وقتتان را برای پیدا کردن شماره و آدرس فال‌گیر تلف کنید، یا وقت بگیرید و بروید قهوه بخورید. فال‌گیرها این روزها به جایتان قهوه‌تان را هم می‌خورند. همین حالا دست به کار شوید. صفحه اینستا را باز کنید، کلمه فال را سرچ کنید و با صفحاتی با بالای ۱۵ هزار دنبال‌کننده مواجه شوید. خوش‌بختانه اگر جیبتان یاری کند و دلتان بیاید که حداقل ۵۰ تومان تا حداکثر ۲۰۰ یا ۳۰۰ تومان برای یک فال بدهید، دستتان هم باز است و گزینه‌های زیادی پیش رویتان است. فال با شمع، فال ورق، تاروت، قهوه، لنورماند، سنگ یهودی و…

فال‌گیرها هم مثل همیشه خانم‌ها هستند؛ خانم‌هایی جوان! البته تا جایی که من می‌دانم، برای فال گرفتن باید حتما پیش فال‌گیر برویم، ولی با رشد شبکه‌های اجتماعی نه لازم است قهوه بخورید، نه لازم است کارت بر بزنید و نه لازم است وقتتان را صرف پیمودن مسافت خانه فال‌گیر کنید.

صفحات اینستا هم که پر شده است از مراتب قدردانی و سپاس از این دوستان پیش‌گو! هر جا بروید، اسکرین شات تشکر و فدایت شوم را از یک فال‌گیر می‌بینید. نکته جالب هم این‌جاست که چطور است که سخنان گوهربارشان برای همه یکسان است. همه دستشان بی‌نمک است. همه زنی حسود در زندگی دارند، همه مشکل مالی دارند…

آمار رو به افزایش فال‌گیران و طرفدارانشان

هر جا که سر برگردانی، از خیابان و مترو و اینستا و تلگرام، فراوان تبلیغی از فال‌گیر و رمال و جادوگر می‌بینید، هر روز هم تعدادشان زیاد می‌شود. اکثرشان هم طرفداران زیادی دارند و هر روز هم به تعداد طرفدارانشان افزوده می‌شود. اگر قدیم تعدادشان انگشت‌شمار بود و مشتری‌هایشان هم اکثرا زنانی بودند که عموما تحصیلات آن‌چنانی نداشتند، امروزه بین مشتریانشان مردان و افراد با تحصیلات بالا هم یافت می‌شوند. حتی با وجود گسترش افراد تحصیل‌کرده و علم و دانش، مسائل این‌چنینی نه‌تنها کمتر نشده، بلکه زیادتر هم شده، چراکه اعتقاد به آن‌ها از بین نرفته است. از طرفی این کار علاوه بر مشتریان روزافزونش، درآمد خوبی به نسبت فشار کاری کم دارد. اکثر فال‌گیران و رمالان هم از این طریق کسب درآمد می‌کنند.

متاسفانه ریشه جادو و جمبل در برخی جوامع نه‌تنها خشک نشد، بلکه حتی با افزایش این اعتقاد از شکلی به شکل دیگر در ادوار مختلف منتقل شد و با پیشرفت تکنولوژی، شکل و شمایل و کلاس کاری جدیدی برای خود دست‌وپا کرد. قسمت تلخ و دردناک ماجرا این است که عموما این افراد با دست‌مایه کردن اعتقادات و باورهای مردم، یا با اهرم ترس و ارعاب مردم را به خود راغب می‌کنند. این در حالی است که تقریبا همه ادیان الهی گرایش به این اعمال را منع کرده‌اند.

متاسفانه وقتی افراد همه درها را به روی خود بسته ببیند و ناامیدی رایج شود، ناچار دست به دامن هر راهی می‌شوند و چه فرصتی بهتر از این برای سودجویانی که از مشکلات مردم پول درمی‌آورند. شاید در ظاهر امر اعتقاد به این قضیه درنتیجه گسترش تحصیلات و گسترش علم و دانش کم‌رنگ شد، اما خرافه‌پرستی در برخی جوامع نه‌تنها با پیشرفت علم و تکنولوژی عقب ننشت، بلکه روزبه‌روز هم رایج‌تر شد و از امکانات جدید دنیای مدرن برای پیشبرد اهدافش استفاده کرد، چراکه ریشه اعتقاد به آن‌ها هم‌چنان در جامعه وجود دارد.

این مسئله نشان‌دهنده آن است که جامعه هم‌چنان نتوانسته برای مشکلاتش راه‌حل منطقی بیابد و قانع نشده است که مشکلات دنیای واقعی تنها از طریق راه‌کارها در دنیای واقعی حل و کنترل می‌شوند. ناخن شیر مشکلات مالی را حل نمی‌کند، قطعه ‌قطعه کردن بدن یک نوع حیوان کمیاب رو به انقراض نمی‌تواند راه‌حلی برای مشکلات زناشویی باشد. جامعه باید به این درک برسد که مشکلات به‌ وسیله افراد متخصص در آن زمینه مثل مشاوران و روان‌شناسان و وکلا و پزشکان و… حل می‌شود و آینده هر کس نتیجه اعمال و انتخاب‌های خودش است، نه در دست سودجویانی که از درد و ناآگاهی مردم پول درمی‌آورند.

برچسب ها: , ,
نوشته هایی دیگر از همین نویسنده: پانیذ میلانی

نظرات شما

 1. حسنیه
  26, اردیبهشت, 1399 09:20

  میشه پل ارتباطی تان را برام بفرستید

 2. Eli
  24, آذر, 1400 13:42

  پل ارتباطی با شما چیست؟

 3. 40cheragh
  13, تیر, 1401 14:43

  سلام. از راه ایمیل و همین‌طور صفحه اینستاگرام ما می‌تونید با ما در ارتباط باشید.

 4. شیدا
  2, بهمن, 1400 23:46

  یکی یک جادو انداخته مغازمون
  و توش نوشته بود
  [01-23 3:07 AM] SHeyda: جز دو چانه برای من پخت و با دست همگان گفتیم و خلقت عشق آدم است جز محبت آمیزترین و دوست داشتنی ترین و پذیرنده ترین. هت لک گفت به عربی من ترجمش کردم توی مترجم گوگل این اومد یک شکل عجیب و کلی اعداد فارسی
  من میخوان بدونم آیا اون انسان بوده یا نه اخه شما نوشتین جن

نظر شما

دیگه چی داری اینجا؟