تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۳/۲۰ - ۱۴:۱۹ | کد خبر : 294

شماره ۶۶۵

در شماره ۶۶۵؛ آیا فریاد سید حسن شنیده خواهد شد؟ آیا پیام یادگار امام در باره‌ی ممنوع‌اتصویری، دین‌داری، جوانان و… درک خواهد شد؟ سرویس اجتماعی در کاور استوری و مطلب اصلی این شماره‌اش به کندوکاو مصاحبه یادگار امام و رویکردهای دوگانه صدا وسیما پرداخته است. سرویس بین‌الملل با تمام قوا روی هنر مفهومی مدرن کار […]

در شماره ۶۶۵؛
آیا فریاد سید حسن شنیده خواهد شد؟ آیا پیام یادگار امام در باره‌ی ممنوع‌اتصویری، دین‌داری، جوانان و… درک خواهد شد؟ سرویس اجتماعی در کاور استوری و مطلب اصلی این شماره‌اش به کندوکاو مصاحبه یادگار امام و رویکردهای دوگانه صدا وسیما پرداخته است.
سرویس بین‌الملل با تمام قوا روی هنر مفهومی مدرن کار کرد و این سؤال را پرسید که آیا آثار عجیب و غریب و اغلب بی‌فایده‌ای را که تحت عنوان هنر عرضه می‌شوند، می‌شود اصلا هنر دانست؟ و مهم‌تر این‌که چه‌قدر این تراوشات ذهنی محیرالعقول به هدفی که می‌خواستند می‌رسند.
بچه‌های سینما هم رفتند سراغ این سؤال که سینما چه‌قدر توانسته در خدمت فوتبال باشد؟ درباره‌ی تعامل و تقاطع فوتبال و سینما به‌عنوان سرگرمی نوشته‌اند و پای سرگرمی متأخری مثل نبرد گلادیاتورها را هم به ماجرا کشاندند.
سرویس ورزشی هم از محمدعلی کلی گفت و دلبستگی سیدحسن خمینی به فوتبال.
خب. این هم از شماره‌ی ۶۶۵ چلچراغ که از شنبه بیست‌ودوم خرداد روی پیشخان دکه‌هاست.

برچسب ها:
نوشته هایی دیگر از همین نویسنده: 40cheragh

نظر شما

دیگه چی داری اینجا؟