تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۱۲:۵۶ | کد خبر : 634

نتایج آزمون ارشد اعلام شد

۱۶۲ کلمه .زمان خوانش ۲ دقیقه تایج آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد سال ۹۵ اعلام شد. به گزارش ایسنا، داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانیwww.sanjesh.org با وارد نمودن اطلاعات ثبت‌نامی نسبت به مشاهده نتیجه خود اقدام کنند. همچنین کلیه داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی هر یک […]

۱۶۲ کلمه .زمان خوانش ۲ دقیقه

تایج آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد سال ۹۵ اعلام شد.

به گزارش ایسنا، داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانیwww.sanjesh.org با وارد نمودن اطلاعات ثبت‌نامی نسبت به مشاهده نتیجه خود اقدام کنند.

همچنین کلیه داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی هر یک از کدرشته‌های تحصیلی اعلام  می‌شود، لازم است ضمن توجه به ضوابط و شرایطی اعلام شده در اطلاعیه‌ای که همراه نتایج منتشر می‌شود، برای کسب اطلاع بیشتر و دقیق‌تر در مورد تاریخ، نحوه و مدارک لازم برای ثبت‌نام به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ذی‌ربط مراجعه کنند.

در صورتی که دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی محل قبولی تاریخ مشخصی برای ثبت‌نام اعلام نکرده‌اند، داوطلبان باید در یکی از روزهای یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۴، ۱۵، ۱۶ و ۱۷ شهریورماه برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی مراجعه کنند. بدیهی است عدم مراجعه در تاریخ یا تاریخ‌های تعیین‌شده برای ثبت‌نام به منزله انصراف داوطلب از ثبت‌نام و ادامه تحصیل تلقی می‌شود.

برچسب ها:
نوشته هایی دیگر از همین نویسنده: 40cheragh

نظر شما

دیگه چی داری اینجا؟