تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۸/۲۴ - ۰۷:۴۱ | کد خبر : 1365

بازیگرانی که کاراکترهای تلویزیونی محبوبمان را حذف کردند

وقتی بازیگران یک شوی تلویزیونی را ترک می‌کنند، کاراکترهای نمایشی‌شان را هم با خود می‌برند. این مسئله نویسندگان سریال‌های تلویزیونی را وادار می‌کند که خلاقیت به خرج بدهند و برای ادامه داستان چاره‌اندیشی کنند. در ادامه به محبوب‌ترین کاراکترهای تلویزیونی اشاره می‌کنیم که به‌خاطر مشکلات شخصی بازیگرانشان از سریال‌های تلویزیونی حذف شدند. دو نفر و […]

وقتی بازیگران یک شوی تلویزیونی را ترک می‌کنند، کاراکترهای نمایشی‌شان را هم با خود می‌برند. این مسئله نویسندگان سریال‌های تلویزیونی را وادار می‌کند که خلاقیت به خرج بدهند و برای ادامه داستان چاره‌اندیشی کنند. در ادامه به محبوب‌ترین کاراکترهای تلویزیونی اشاره می‌کنیم که به‌خاطر مشکلات شخصی بازیگرانشان از سریال‌های تلویزیونی حذف شدند.

دو نفر و نصفی
چارلی شینِ دوست‌داشتنی و پرحاشیه که نقش اصلی سریال «دو نفر و نصفی» را بازی می‌کرد، به‌خاطر راه‌اندازی یک جنگ و جدل تاریخی درباره دستمزدش، این سریال پربیننده را در اوج ترک کرد. او از چاک لور، خالق سریال، درخواست کرده بود دستمزدش را چند برابر کند؛ درحالی‌که در همان زمان هم بیشترین دستمزد را در میان بازیگران سریال‌های تلویزیونی به خود اختصاص می‌داد. نتیجه این دعوا حذف کاراکتر اصلی سریال در نتیجه افتادن زیر مترو بود. این جدایی اما درنهایت برای بینندگان سریال چندان هم بد نشد. چارلی شین جای خود را به بازیگر جوان دوست‌داشتنی، اشتون کوچر، داد که با ورودش به سریال، به‌کلی حال‌وهوای آن را تازه‌تر کرد.

گریز آناتومی
در سال‌های ابتدایی پخش سریال «گریز آناتومی» ماجرای دعوای تی. آر. نایت و شاندا رایمز به سرخط اصلی خبرهای رسانه‌ها تبدیل شد. نایت به نحوه کارگردانی کاراکترش توسط رایمز اعتراض داشت و این اختلاف درنهایت آن‌قدر بالا گرفت که رایمز تصمیم گرفت کاراکتر این جوان پرحاشیه را سربه‌نیست کند. این زن به آرزویش رسید؛ کاراکتر جورج در نتیجه تصادف با اتوبوس حذف شد.

همسر خوب
جاش چارلز، بازیگر نقش ویل گاردنر در درام حقوقی شبکه CBS، طرفداران زیادی داشت؛ طرفدارانی که اکثرشان خواستار شکل‌گیری یک رابطه عاطفی بین او و دیگر بازیگر اصلی سریال، آلیشیا فلوریک، بودند. بااین‌حال بعد از پنج فصل چارلز اعلام کرد که می‌خواهد به دنبال پروژه‌های دیگر برود. درنتیجه کاراکتر او به نحوی تراژیک در جریان یک تیراندازی در دادگاه به قتل رسید و بینندگان را در بهت و حیرت فروبرد.

چیرز
جی توماس، بازیگر اصلی سریال «چیرز»، در برنامه رادیویی‌اش یک اظهارنظر جنجالی را درباره هم‌بازی‌اش در سریال مطرح کرد؛ موضوعی که به مذاق نویسندگان «چیرز» خوش نیامد. آن‌ها تصمیم گرفتند با طراحی صحنه تصادف کاراکتری که توماس نقش آن را بازی می‌کرد، از این بازیگر انتقام بگیرند.

لاست
حذف دو کاراکتر اصلی سریال «لاست» که میشل رودریگز و سینتیا واتروس نقش آن‌ها را ایفا می‌کردند، به یک دلیل ساده اتفاق افتاد؛ خوش‌گذرانی بیش از اندازه این دو بازیگر در جریان فیلم‌برداری سریال «لاست» در ‌هاوایی. بعد از این‌که این دو بازیگر به‌خاطر رانندگی در حالت غیرطبیعی دستگیر شدند، نویسندگان سریال تصمیم گرفتند دو کاراکتر آنا لوسیا و لیبی را در یک اپیزود دراماتیک از سریال حذف کنند.

امپراتوری بوردواک
مرگ کاراکتر پیت در قسمت آخر فصل دوم سریال «امپراتوری بوردواک» نه به‌خاطر خلاقیت نویسنده‌ها، بلکه به دلیل رفتار نامناسب بازیگرش سر صحنه فیلم‌برداری اتفاق افتاده است. اکثر بینندگان این سریال بر این باورند که مرگ پیت بسیار برای دست‌اندرکاران سریال گران تمام شده و داستان آن را دچار بحران کرده است.

شماره ۶۸۵

نوشته هایی دیگر از همین نویسنده: 40cheragh

نظرات شما

  1. […] – توسط admin هفته نامه چلچراغ: موسیقی دلهره‌آوری روی تصویری مخوف و دلگیر پخش می‌شود […]

نظر شما

دیگه چی داری اینجا؟