تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۲۲:۵۰ | کد خبر : 9581

نامحرمانه چلچراغ؛ انتقام سالم از اعضای تحریریه

آخر سال که می‌شود، معمولا ما می‌نشینیم دور هم و یک بازبینی‌ای در کارهایمان می‌کنیم و به هم گیر می‌دهیم

این آخر سال که می‌شود، معمولا ما می‌نشینیم دور هم و یک بازبینی‌ای در کارهایمان می‌کنیم و به هم گیر می‌دهیم. درواقع یک عرصه‌ای مهیاست برای این‌که از هم انتقام‌های سالم بگیریم و ببینیم این‌که می‌گویند در عفو لذتی هست که در انتقام نیست، چه دروغ مسخره و بی‌منطقی است.

در این جلسه یکی از انتقادهای طبیعتا نابه‌جا و بی‌خودی که به صفحه نامحرمانه گرفتند، این بود که ممکن است خیلی از خوانندگان احتمالی اصلا اهالی مجله را نشناسند و نتوانند تصور کنند این بابایی که باید به مسخره‌بازی‌اش بخندند، اساسا چطور موجودی است. این شد که تصمیم گرفتیم بعضی از این حاضران پرکار در نامحرمانه را مختصرا خدمت شما معرفی کنیم. پیش‌پیش از عزیزانی که اسمشان نیست، عذر می‌خواهیم. علت این کار دقیقا این بوده است که من خواسته‌ام با تنها ابزار موجودم حالتان را بگیرم. (خنده شیطانی)

نامحرمانه 853
نامحرمانه چلچراغ، شماره ۸۵۳

۱- فریدون عموزاده خلیلی

سمت: مدیر مسئول

تعداد صفحه در مجله: سالی یک صفحه

برجستگی‌ها: تاب‌آوری بسیار بالا در تحمل همه اسم‌های دیگری که این زیر می‌آید. کظم غیظ. دادن جهت و خط به مجله. تحمل کردن این‌که مجله به خطی که داده است، نمی‌رود. دادن شعر به عنوان عیدی و کتاب به عنوان کادوی تولد.

۲- اکبر اسماعیلی

سمت: مدیر غیرمسئول

تعداد صفحه در مجله: صفر

برجستگی‌ها: مسخره کردن، دست انداختن، شکنجه و بعضا به جنون رساندن ابراهیم. درست نکردن و ندادن چای به اعضای تحریریه. تحلیل سیاسی و کشف نفع «خودشان» در همه مسائل. مدیریت منابع مالی مجله. مدیریت مصرف آب مستراح.

۳- وحیده بهزادی

سمت: منشی همه‌کاره او (به‌زور می‌خواستیم اسم آن فیلم قشنگ را بچپانیم یک جایی)

تعداد صفحه در مجله: صفر

برجستگی‌ها: تحمل کردن تحلیل‌های آقای اسماعیلی. شنیدن غرغرهای بچه‌ها بابت تأخیر حقوق و… تامین کاغذ و رتق و فتق امور اداری مجله

۴- ابراهیم قربان‌پور

سمت: ضربه‌گیر بقیه در برابر اکبر اسماعیلی، شورای سردبیری و دبیر تحریریه

تعداد صفحه در مجله: ۲۰

برجستگی‌ها: شکم. این‌که فکر می‌کند بامزه است و هنوز بعد از این‌همه مدت خیال می‌کند دارد طنز می‌نویسد. انجام دادن هر کاری با حداقل جابه‌جایی و مصرف انرژی ممکن

۵- سیدمهدی احمدپناه

سمت: مدیر داخلی، شورای سردبیری

تعداد صفحه در مجله: نیم

برجستگی‌ها: انجام کارها به صورت غیابی و آشنا کردن اعضای تحریریه با چگونگی فیض رساندن خورشید پشت ابر. هماهنگی برگزاری جلسات. سروکله زدن با کسانی که بقیه نمی‌توانند با آن‌ها سروکله بزنند.

۶- مریم عربی

سمت: شورای سردبیری

تعداد صفحه در مجله: ۳

برجستگی: نگرانی در مورد سالمتی خویش و… خویش. غذا نخوردن و غذا نپختن. تسلط به زبان فرنگی و بخش خارجکی مجله.

۷- سهیلا عابدینی

سمت: شورای سردبیری

تعداد صفحه در مجله: ۶۳

برجستگی: مصاحبه با مصاحبه‌نکننده‌ترین مصاحبه‌نکنندگان. یادداشت گرفتن از یادداشت‌ندهنده‌ترین یادداشت‌ندهندگان. علاقه به سالخوردگان.

محدودیت: مصاحبه و پرونده زیر ۱۰ صفحه پذیرفته نمی‌شود.

۸- فرید دانش‌فر

سمت: تحریریه، فضای مجازی

تعداد صفحه در مجله: ۱

برجستگی: قد. نپذیرفتن هر چیزی که قابلیت نپذیرفتن را داشته باشد. انجام ندادن هر کاری که دیگران از او بخواهند.

۹- نسیم بنایی

سمت: تحریریه

تعداد صفحه در مجله: ۲

برجستگی: هر آنچه مریم عربی گوید، او بیند و هر آنچه مریم عربی بیند، او گوید. (خواستم بدانید من تذکره‌الاولیا هم خوانده‌ام و تسلط به ادبیات کهن جزو آپشن‌هایم است.)

۱۰- هستی عالی‌طبع

سمت: تحریریه

تعداد صفحه در مجله: ۲

برجستگی: سن کم. دانشجو بودن. و این‌که هنوز نفهمیده است ابراهیم قربان‌پور چقدر بی‌مزه است.

۱۱- صفورا بیانی

سمت: تحریریه

تعداد صفحه در مجله: ۱

برجستگی: هنوز وانمود می‌کند هنوز نفهمیده است ابراهیم قربان‌پور چقدر بی‌مزه است.


پ.ن ۱: عمدا این‌بار در این صفحه اسم الهه حاجی‌زاده را نیاوردم. هدفم فقط این است که بلکه الهه به خودش بیاید و بار دیگر ثابت کند که این صفحه اصلا از بیخ و بن مال خودش است. الهه عزیز! باز آ! هر آنچه هستی بازآ. این صفحه هنوز برای تو جا دارد.

پ.ن ۲: خانم محمدطاهر و نادر قبله‌ای عزیز: راستش خیلی دوست داشتم درباره شما هم می‌نوشتم. منتها راستش دیدم در لیستی که آدم مجبور است اسم ابراهیم قربان‌پور را بنویسد، دیگر نامردی است که اسم شماها را هم بنویسد. بالاخره باید آدم حرمت شماها را نگه دارد. به امید خدا به‌زودی یک لیستی درست می‌کنم که ابراهیم تویش نباشد. تا آن وقت من را ببخشید.

نوشته هایی دیگر از همین نویسنده: 40cheragh

نظر شما

دیگه چی داری اینجا؟